До святкування Міжнародного дня жінки – 8 березня, бібліотека-філія разом з ЗОШ №25 провели літературно-музичний вечір “ А жінка в світ приходить для любові ” .
В рамках вечора серед учениць ЗОШ №25 було проведено конкурс краси “ Міс весна 2007 ”, перемогу здобула учасния під №3 Кім Ліда.
Між етапами конкурсу краси на сцені виступали танцювальні колективи “ Медитація ” та “ Глорія ” , а також лауреат ІІ премії конкурсу “ Захід-шоу ХХІ ст. ” Гуцман Віта та лауреат обласних музичних конкурсів по класу гітари – Голобін Андрій.
Бібліотекою-філією №1 була організована книжкова виставка “ А жінка в світ приходить для любові ” приурочена до цього свята.