10-11 березня 2007 року в манежі коледжу фізичного виховання проводились змагання з міні-футболу «Граємо за Україну разом!» серед працівників державних адміністрацій та серед працівників міських виконавчих комітетів Івано-Франківської міської області.
Команда виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради перемігши суперників з м.Калуша з рахунком 2:1 та команду з м.Яремча 1:0 посіла перше місце серед працівників міських виконавчих комітетів області і виборолила право захищати наше місто на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в кінці березня.
Команду Івано-Франківська представляли :
1.Михайло Семанишин – начальник міського управління земельних ресурсів;
2.Андрій Михайлюк – інженер-землевпорядник геодезичного відділу;
3.Володимир Устинський – начальник відділу туризму;
4.Іван Гергелюк – директор КП «Муніципально-оздоровчого центру»;
5.Ростислав Микитюк – начальник відділу сім'ї та гендерної політики ;
6.Петро Ільків – інженер спортспоруд КП «Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру» ;
7.Олександр Лісовий – спеціаліст відділу транспорту і зв'язку .