8 березня 2007 року вперше в Івано-Франківську за підтримки міського голови Віктора АНУШКЕВИЧУСА відбулись змагання з фігурного водіння серед жінок-автомобілістів.
В змаганнях, які проходили по вул. Національної Гвардії (на території колишньої військової частини), брали участь 15 учасниць нашого міста та одна учасниця міста Львів.
Переможницею та призерками по сумі трьох заїздів стали :
І місце – Ірина Парцей (на вітчизняному автомобілі ЗАЗ «Таврія»)
ІІ місце – Наталія Боднар
ІІІ місце – Вікторія Кулікова