На виконання розпорядження міського голови від 01.09.06 р. №467-р «Про проведення днів захисту прав дітей та профілактики правопорушень в мікрорайонах міста» службою у справах неповнолітніх організовано та проведено 28 лютого 2007 р. день захисту прав дітей в мікрорайоні міста ЖЕО-6.
З метою надання допомоги в ході проведеної роботи з кризовими, функціонально неспроможними сім’ями та з метою контролю за утриманням та вихованням дітей в сім’ях опікунів, комісійно обстежено житлово-побутові умови проживання 12 сімей, на утриманні яких є діти. На контроль служби у справах неповнолітніх з метою виправлення становища взято 6 сімей, під соціальний супровід в МЦСССДМ направлено 1 сім’ю. Впродовж 5 років одна із сімей, яка була відвідана і перебуває на обліку в службі у справах неповнолітніх, має на утриманні троє неповнолітніх дітей. Неодноразово з батьками проводилася індивідуально-профілактична робота щодо належного виховання та утримання дітей. При черговій перевірці виявлено вкрай незадовільні санітарно-побутові умови проживання, що спонукало працівників ССН подати інформацію в МВ УМВС про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 та довести довідома їх роботодавця.