Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС відвідав
відбірковий тур Всеукраїнського хореографічного фестивалю-конкурсу імені Петра Вірського, який днями проходив у обласному центрі.
На сцені облмуздрамтеатру конкурсанти демонстрували гуцульські, бойківські, покутські хореографічні композиції. Журі конкурсу відзначило кращі колективи за виконавську майстерність, автентичну відповідність хореографічної лексики, костюму та музичного супроводу. Депутат Івано-Франківської міської ради Михайло Кривень розпочав другий відділ дійства піснею про Івано-Франківськ.
Переможцями обласного танцювального конкурсу стали народний Коломийський аматорський ансамбль танцю «Покуття», танцювальний колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, народний аматорський ансамбль танцю «Карпати» та інші.
Виступаючи перед присутніми Віктор АНУШКЕВИЧУС подякував організаторам та конкурсантам за прекрасне дійство та заявив, що з такою молоддю Івано-Франківськ матиме світле майбутнє.