Івано-Франківські забудівники, які сьогодні зібралися під стінами виконавчого комітету протестували проти зняття з порядку денного фракцією БЮТ кількох земельних питань.
Протестуючі не висловлювали жодних зауважень щодо роботи з місцевими органами самоврядування, зокрема, проти непрозорого виділення землі в місті.
За словами голови Асоціації забудівників Івано-Франківська Ярослава Бартківа (фракція «Наша Україна»), протистояння з владою зараз немає. На думку, п. Бартківа, позицією виконавчого комітету міста є велике наповнення фонду соціально-економічного розвитку.
Віктор Анушкевичус переконаний, що сьогодні депутати міської ради були всилі вирішити питання, які турбували пікетуючих.
Однак, депутати фракцій БЮТ та «Наша Україна» поставили власні амбіці
]
вище проблем людей.