23 лютого 2007р. відбулося засідання комісії з фінансування програм молодіжних та дитячих громадських оргнаізацій з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста. Комісією, до складу якої входять заступник міського голови, заступник голови постійної депутатської комісії з питань молоді та спорту, голови міських молодіжних громадських організацій, голова студентської ради при міському голові, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, було розглянуто 20 проектів міських молодіжних громадських організацій.
Комісія, розглянувши проекти та оцінивши ефективність їх реалізації для мешканців м. Івано-Франківська, вирішила частково профінансувати 7 проектів МГО міста на суму 17500 грн., зокрема: проект “Відзначення 95-ї річниці ПЛАСТу” та проект “Антиузалежнююча кампанія серед шкілньої молоді” – Станиці Івано-Франківськ ПЛАСТ НСОУ – 3000 грн., проект “Писанка нашого світу” – ІФМГО “ОСМОМИСЛИ” – 500 грн., проект “Х-Гуцулія” – ІФМГО “Клуб альтернативних видів спорту” – 4000 грн., проект “СНІД – зброя масового знищення людства ХХІ століття” – Молодіжний центр міського товариства червоного хреста - 2000 грн., проект “Диктант” та проект “Традиції України - традиції сучасної молоді” – Івано-Франківський осередок СУМ в Україні – 2800 грн., проект “Школа мистецтв вихідного дня” – ГО “Молодіжна мистецька формація “Форумс” – 5200 грн. Розгляд трьох проектів та затвередження часткового фінансування на їх реалізацію перенесено на серпневе засідання комісії.
Необхідно відзначити те, що на часткове фінансування проектів МГО міста у 2007 році з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста передбачено 50 тис. грн.
Просимо міські молодіжні та дитячі громадські організації, яким не байдужі проблеми молоді в нашому місті, подавати свої проекти за адресою: вул. Грушевського , 21, к. 202, к. 203, довідки за телефоном 55 19 90.