Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС ініціював створення та повністю профінансував розмальовку «Розмалюй наше місто Івано-Франківськ».
Розмальовку безкоштовно отримають «першачки» та учні 2-х класів всіх шкіл Івано-Франківська.
«Я сподіваюся, що ця книжечка-розмальовка допоможе діткам глибше пізнати красу рідного міста, а веселкова гама кольорів пробудить у серцях незгасну любов та шляхетне бажання дбайливо зберегти наш спільний отчий дім – рідний Івано-Франківськ», - сказав Віктор АНУШКЕВИЧУС.
На останній сторінці діти мажуть намалювати споруду, якої немає у розмальовці або яка ще будується.
Відомий прикарпатський художник Мирослав Гаталевич працював над художнім оформленням, о. Ігор Пелехатий редактор-упорядник, а дизайн обкладинки і тексту створював Ігор Летіта.