Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС підписав угоду з міжнародним менеджером ПРООН Джейсінгом САХОМ про співпрацю
із муніципальною програмою сталого розвитку міст ООН на 2007 рік.
За словами п. АНУШКЕВИЧУСА, у цьому році на ремонт івано-франківських будинків ПРООН виділить 6 мільйонів гривень. Таку ж суму виділить і міська влада із бюджету розвитку міста.
"По програмі підвальних розгалужень, а це один із напрямків програми ООН, то це 32 будинки. Якщо говорити про дахи, які у нас не витримують ніякої критики, то це 31 будинок. А також ця програма ООН передбачає співфінансування ремонтних робіт, реконструкції дошкільних закладів освіти і загальноосвітніх навчальних закладів", - повідомив Віктор АНУШКЕВИЧУС.