На виконання розпорядження міського голови від 01.09.06 р. №467-р «Про проведення днів захисту прав дітей та профілактики правопорушень в мікрорайонах міста» службою у справах неповнолітніх організовано та проведено 14 лютого 2007р. день захисту прав дітей на території с.Крихівці.
З метою надання допомоги в ході проведеної роботи з кризовими, функціонально неспроможними сім’ями та з метою контролю за утриманням та вихованням дітей в сім’ях опікунів, комісійно обстежено житлово-побутові умови проживання 11 сімей, на утриманні яких є діти. На контроль служби у справах неповнолітніх з метою виправлення становища взято 5 сімей, під соціальний супровід в МЦСССДМ направлено 2 сім’ї, щодо 1 сім’ї готується питання на розгляд опікунської ради доцільності відібрання дітей від батьків без позбавлення батьківських прав.