Міський голова Івано-Франківська переконаний, що його як посадову місцевого самоврядування заполітизовують шляхом заполітизації тарифів.
«Я посадова особа і сьогодні мене заполітизовують шляхом заполітизації тарифів. Такі речі робити не можна, бо це не є правильно. Для того щоб здобувати собі якійсь імідж саме на таких речах потрібно думати про наслідки» , - заявив міський голова Віктор АНУШКЕВИЧУС.
На думку міського голови така позиція політичних сил є абсолютно не виправданою та помилковою.
«Зараз в Україні абсолютно не виправдана і заполітизована тарифна політика. Сьогодні кожна партія наввипередки спішить заявити на весь голос, що вона за зниження тарифів. До мене жодного разу, напривеликий жаль, за весь цей період не прийшов жоден представник жодної політичної партії і не сказав: «Пане голово, у мене (нас) є конкретні пропозиції яким чином можна знизити у Івано-Франківську тарифи».
Тому всі заяви проте, що у Івано-Франківську тарифи завищені – це нісенітниця та дешевий популізм.
Говорячи мовою цифр, бо я є посадова особа, відповідаю за свої слова, сьогодні у місті Івано-Франківську немає ціни 179 грн. за одну гігакалорію. У нас встановлена ціна - 149 грн. за одну гігакалорію за підсумками IV кварталу.
Більше того, хотів би наголосити на тому, що мешканці міста за лютий отримають менші рахунки на оплату теплопостачання. Це стало можливим за рахунок формульного коригування тарифу на основі даних про менше споживання газу в 4-му кварталі 2006 року», - повідомив Віктор Анушкевичус.