Заява голови міської організації УНП п.Орисі Чопик, є дешевим популізмом, який не підтримують всі інші представники цієї політичної організації.
Виступаючи в ефірі одного з місцевих радіо Віктор Анушкевичус повідомив, що заява голови міської організації УНП п.Орисі Чопик, це її власна позиція, а не позиція всієї міської організації УНП. На думку міського голови Івано-Франківська заява п. Чопик зумовлена виключно на рівні особистих стосунків.
«Після цієї заяви п. Чопик, в Українській народній партії відбувся провід, де доволі жорстко обговорювалося це питання, і в результаті, як мені повідомили самі ж представники УНП, які були присутні на проводі, керівник міської організації Орися Чопик заявила, що вона такої заяви не робила» , - заявив Віктор Анушкевичус.
Міський голова переконаний, що для того, щоб робити такі заяви необхідно насамперед опиратися на статут партії та на виборче законодавство.
«Політична організація УНП не є приватною структурою пані Чопик. Мене на посаду міського голови Івано-Франківська висувала на конференції вся організація УНП. Тому, перш ніж робити такі заяви потрібно керуватися думкою однопартійців, а не своїми емоціями. Жодного разу з часу обрання мене міським головою, п.Чопик не зустрілася зі мною, не повідомила з яким саме напрямком роботи міського голови вона чи члени міської організації УНП незадоволені або незгодні» , - прокоментував ситуацію міський голова.