19 лютого 2007 року відбулися громадські слухання з обговорення програмно-цільового бюджету м.Івано-Франківська на 2007 - 2009 роки. Відкрила громадські слухання заступник міського голови Федорук Зінаїда Іванівна. В громадських слуханнях взяли участь мешканці міста, депутати міської ради, головні розпорядники коштів, директора шкіл, ЗМІ, старший консультант Львівського регіонального консультаційного центру Проекту "Реформа місцевих бюджетів" Пишник Я.М., консультант Львівського регіонального консультаційного центру Проекту "Реформа місцевих бюджетів" Оксана Ціж, спеціаліст по залученню громадськості Проекту "Реформа місцевих бюджетів" (м.Київ) Михайло Гументик. На обговорення мешканців міста вносився проект програмно-цільового бюджету міста на 2007-2009 роки, розроблений за допомогою Проекту "Реформа місцевих бюджетів в Україні", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється RTI Int. Виступили з доповідями начальник фінансового управління Сусаніна В.Ю. та старший консультант Львівського регіонального консультаційного центру Проекту "Реформа місцевих бюджетів" Пишник Я.М. В обговоренні взяв участь голова постійної депутатської комісії з питань плануваня бюджету Кукурудз Р.С.
Бюджетні громадські слухання - це перший крок на шляху до співпраці між громадою та владою, завдяки якому можна виявити найгостріші проблеми, що існують у сфері освіти, охорони здоров'я, культури та житлово-комунального господарства.
Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі - це система управління бюджетними коштами у середньостроковій перспективі, спрямована на розробку та реалізацію бюджетних програм, орієнтованих на кінцевий результат.