Журнал «Статус»: «Чи триває й надалі в Івано-Франківську протистояння влади і будівельних компаній?»
Володимир Швадчак: «Жодного протистояння між міською владою та забудовниками немає. Всі будівельні питання, які так довго турбували громаду міста тепер врегульовані низкою локальних нормативно-правових актів.
Зокрема, у обласному центрі Прикарпаття створено Фонд соціально-економічного розвитку міста, куди офіційно поступають чітко визначені відсоткові відрахування. Також ця нормативно-правова база регулює питання місць для будівництва: чітко визначено місця де можна будувати, а де будь-яке будівництво заборонено.
Така законодавча база формує і сприяє чіткій, чесній та прозорій співпраці між будівельниками та містом».