17-18 лютого 2007 року в місті Калуш відбувся обласний волейбольний турнір серед ветеранів, в якому взяли участь команди у вікових категоріях: 40 років і старші і 50 р. і старші.
Збірну команду Івано-Франківська представляв волейбольний клуб «Будівельник»,який зайняв 1 місце у віковій категорії 40р. і старші та 2 місце у віковій категорії 50 р. і старше. Команди нагороджені перехідними кубками, грамотами, а гравці грамотами та індивідуальними призами.