16-17 лютого 2007 року в Івано-Франківському комерційному технікумі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу присвячений пам'яті Б.Завальського.
Цього разу бажання позмагатися виявили представники з Луцьку, Рівного, Ковеля, Тернополя, Надвірної та 4 команди з м.Івано-Франківська.
Впродовж двохденної боротьби перемогу святкувала команда Луцького педагогічного коледжу, друге місце команда господарів Івано-Франківського комерційного технікуму «Комерсант» і третю сходинку виборола команда Рівненського державного комерційного технікуму.
Переможці турніру були нагороджені пам'ятним кубком та призами комітету фізкультури і спорту міськвиконкому.