16 лютого 2007 року в м. Чернівці (приміщення обласної державної адміністрації) відбулася нарада потенційних румунських бенефіціарів Європейських фондів та потенційних українських партнерів в рамках Програми Міжнародної Співпраці ФАРЕ 2005. Від міста Івано-Франківська у даній нараді взяв участь начальник управління зовнішніх зв’язків і туризму виконавчого комітету Богдан Білик. Метою такої зустрічі було покращення зв’язків між румунськими та українськими організаціями, які зацікавлені у впровадженні спільних проектів в прикордонних областях. Представники української сторони мали можливість ознайомитися з розробкою та впровадженням проектів румунськими організаціями, а румунські організації, у свою чергу, отримали можливість започаткувати партнерські зв’язки, спрямовані на успішне впровадження майбутніх спільних проектів. Крім цього, п. Б.Білик в ході проведення заходу мав зустріч з Генеральним Консулом Генерального Консульства Румунії в Чернівцях, радником міністра, професором п. Ромео Сендулеску. В ході розмови п. Р.Сендулеску було передано від імені міського голови п. В.Анушкевичуса запрошення відвідати місто Івано-Франківськ 23 лютого 2007 року та взяти участь у щорічній церемонії вшанування лідерів економічного розвитку «Тріумф 2006».