Щороку у лютому Українська гімназія № 1 гостинно відчиняє двері для випускників рідного закладу.
Десятиріччя від дня закінчення гімназії святкували гімназисти випуску 1997 року. Класними наставниками перших випускників були п.Оксана Береговська та п.Галина Марків, а класними наставниками тих, кому останній дзвінок сповістив про початок нового життя у 2002 році, були п.Ярослава Заєць, п.Наталія Гудзак, п.Ганна Білоус, п.Михайло Заник та п.Галина Мальована.
Екскурси в минуле спонукали до відвертості: п.Береговська неодноразово пробачала всі учнівські гріхи своїх учнів; п.Марків й досі пам’ятає всі таємниці, що відкривались у розмовах-сповідях зі своїми ученицями; п.Білоус допомагала своїм дорослим випускникам вирішувати їхні життєві перипетії; п.Мальована створювала ситуацію успіху, яка допомагала в оволодінні математикою; п.Заєць вчила бути життєрадісними; п.Гудзак навчала своїх учнів на рівні Оксфорду; п.Заник вчив плавати не тільки в басейні, але й в океані людського життя.
У гімназійній залі зібралися випускники різних поколінь. Згадували, що перший урок завжди починався з молитви, кумедні випадки з школярського життя, запевняли, що своїх дітей довірять тільки педагогам Української гімназії № 1.
Сучасні гімназисти не залишились осторонь цієї зустрічі і під керівництвом п.Марії Грицишин та п.Наталії Сидорак підготувати колишнім випускникам “контрольну роботу” із знання сучасного учнівського сленгу. А з яким здивуванням і задоволенням дивилися випускники ексклюзивний фільм про себе.
З
вітальним словом до колишніх гімназистів звернувся директор п.Ігор Дейчаківський.
Своїм голосом чарували гостей гімназистки Анастасія Іваночко та Софія Дубчак, вокальний ансамбль дівчат під керівництвом вчителя музики п.Елеонори Шевченко та маестро п.Богдана Семчишина.
Зворушлива мелодія шкільного дзвоника супроводжуватиме випускників Української гімназії упродовж багатьох років. І нехай вона завжди лунає золотою симфонією у їхніх душах.