15 лютого відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого винесено біля 60 питань. Прийнято рішення з більше як 30 питань, зокрема: «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2006 рік», «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про виконання Стратегічного плану економічного розвитку м. Івано-Франківська за 2006 рік», «Про пріоритетні напрямки діяльності виконавчого комітету міської ради на 2007 рік», «Про проект рішення на сесію міської ради «Про виконання міського бюджету на 2006 рік», «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про затвердження бюджету розвитку на 2007 рік».