Виконавчий комітет Донецької міської ради надіслав міському голові В.Анушкевичусу лист-подяку за теплий прийом під час візиту делегації Донеччини до нашого міста. Зокрема, в листі зазначається, що: «Ініційований Вами візит та його безпосередня реалізація ще раз довели, що часи емоційної конфронтації між різними регіонами України минають та перемагає здоровий глузд і прагнення регіональних політиків будувати єдину квітучу державу.» Міський голова м. Донецька О.Лук’янченко подякував за можливість познайомитись із життям громадян нашого міста, особливо підкреслив високі враження від концерту творчих колективів Івано-Франківщини, запросив міського голову м.Івано-Франківська В.Анушкевичуса взяти участь в святкових заходах з нагоди Дня міста Донецька та Дня шахтаря в серпні 2007 року.