14 лютого відбулось освячення приміщення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. що працює на вул.Воїнів-Інтернаціоналістів,14а. Освячення провів отець-диякон Василь з церкви св.Покрови (Княгинин). В освяченні Центру взяла участь керівник соціальної служби м.Івано-Франківська Л.Дикун, яка відзначила особливу роль Центру, основним завданням якого є соціально-психологічна реабілітації інвалідів, в тому числі і дітей та молоді з проблемами розумового розвитку.