Стан розрахунків споживачів за отримані ними комунальні послуги тепло-, водопостачання та водовідведення за січень 2007р. є наступним. При вартості наданих послуг тепло- та гарячого водопостачання в розмірі 17,7 млн. грн. на рахунок ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» надійшло лише 13,1 млн. грн., що становить 74%. Всі категорії споживачів допустили ріст заборгованості, загальна сума якої за січень зросла на 4,6 млн. грн. і станом на 1 лютого 2007 р. вона складає 42,4 млн. грн. Зокрема, заборгованість населення міста порівняно з 1 січня 2007р. зросла на 1,4 млн. грн. і станом на 01.02.07р. складає 23,1 млн.грн.
Всіма категоріями споживачів (крім міського бюджету) в січні допущено зростання заборгованості за отримані послуги водопостачання та водовідведення. Загальний рівень їх оплати складає 68 % (при нарахуванні 2,5 млн.грн. оплачено 1,7 млн. грн.), в тому числі населення міста – 85 %. Загальна заборгованість споживачів перед КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» за перший місяць року зросла на 820 тис. грн. і станом на 01.02.07р. складає 10,3 млн. грн., в тому числі населення міста – 5,1 млн.грн.