Днями майстриня художньої вишивки Віра Роїк відвідала Івано-Франківськ, де тривала експозиція її творів. У день закриття виставки міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС привітав майстриню з присвоєнням звання Герой України та вручив Подяку.
« Удостоєний високої честі від міської ради, міськвиконкому щиросердечно вітати Вас у обласному центрі Прикарпаття – Івано-Франківську. Роки, пройдені Вами, сповнені творчим неспокоєм та плідною працею в ім’я розквіту нашої національної культури. І сьогоднішній день дозволяє з висоти прожитих років оцінити той здобуток, що творився в буднях, сповнених тривог та надій, задумів та звершень. Ваш життєвий шлях є яскравим прикладом працелюбності та відданості справі, енергійності та досвідченості», - сказав міський голова.
95-річна Віра Роїк є кавалером багатьох орденів та лауреатом низки міжнародних премій, заслужена майстриня художньої творчості України та заслужена художниця АР Крим Вірі Роїк . Нещодавно, Президент України Віктор Ющенко присвоїв їй звання Героя України з врученням Ордена Держави майстрині художньої вишивки.