На запрошення міського голови для участі у святкуванні 15-ї річниці Незалежності України в Івано-Франківську перебувала делегація з порідненого польського міста Ополє.
Представники порідненого міста є членами Товариства друзів Ополя, створеного у 1963 році в Польщі. Під час зустрічі у заступника міського голови члени делегації висловили пропозиції щодо зміцнення співпраці у галузі культури між нашими містами.
Зокрема, в ході зустрічі було запропоновано і обговорено можливість створення Товариства друзів Івано-Франківська в Ополю, та, відповідно, в нашому місті пропонується організувати Клуб друзів Ополя.
Польська делегація взяла участь переважній більшості заходів, запланованих у Програмі святкування річниці Незалежності. Додатково, представники порідненого міста відвідали Яремче та Ворохту. Чоловічий вокальний колектив «Камертон» з міста Ополє виступив з концертами для жителів нашого міста.