В місті Івано-Франківську 08.02.- 09.02. перебувала делегація з міста Конотоп Сумської області в складі заступника міського голови з гуманітарних питань , начальників відділів освіти і фізкультури та спорту. Гості знайомилися з роботою управлінь у справах сім’ї , молодіжної та гендерної політики , освіти та науки , комітету фізкультури та спорту, дитячо – юнацьким Пластовим центром , центром по роботі з дітьми за місцем проживання та соціально-реабілітаційним центром матері та дитини “Містечко святого Миколая”. Учасники делегації були приємно вражені інноваційними формами роботи в галузі освіти , молодіжної та гендерної політики та виразили надію на співпрацю між нашими містами в цих галузях.