Управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради згідно з наказом обласних управлінь освіти та в справах молоді та спорту опрацьоване положення про міську науково-пізнавальну молодіжну патріотичну програму “Чорний ліс-2007”. Особливістю цьогорічної програми є те, що запропоновані організаторами теми рефератів, які присвячені визначним датам : “ 100-річчя з народження Романа Шухевича” та “65 років УПА” . Перший етап буде проведений до 15 травня 2007 року , другий – на початку червня в рейдовому таборі у лісовому масиві “Чорний ліс”.