Програма стажування в Канаді студентів нашої області, які навчаються у галузі туризму, започаткована у рамках спільного проекту управління туризму Івано-Франківської ОДА та Туристичної Асоціації Івано-Франківщини
«Ті хто вчить і ті для кого вчать працюють разом», отримала своє продовження
. Сьогодні у приміщенні Українсько-канадського бізнес-центру відбулася друга зустріч навчальних закладів м. Івано-Франківська, які готують кадри для туризму, з представником Конгресу українців Канади, провінція Манітоба Гю МкКолом. На зустрічі, окрім керівників навчальних закладів міста, були присутні представники Туристичної Асоціації Івано-Франківщини та Українсько-канадського бізнес-центру, який також активно залучився до реалізації цієї програми.
Гю МкКолл проінформував учасників про пророблену ним роботу в Канаді, про зміст зустрічей і переговорів, які він провів у Канаді. На даний час зацікавлення у прийнятті на практику Івано-Франківських студентів заявили сітка готелів Canad Inns, яка працює у Вінніпегу та Брендоні (6 готелів) та Banff Springs Hotel, розміщені в курортній місцевості Canada’s Rocky Mountains, провінція Альберта. Зацікавилося програмою і центральне керівництво Конгресу Українців Канади, яке забезпечуватиме її державну підтримку з канадської сторони.
На зустрічі було погоджено можливі терміни та умови стажування. Уже наступного тижня буде підготовлено документи на десять студентів Інституту менеджменту та економіки «Галицька академія» та 15 учнів Вищого професійного училища готельного сервісу та туризму № 18 та Комерційного технікуму, які будуть представлені в Канаді керівництву потенційних місць проходження практики.
Загальну координацію реалізації програми з Української сторони здійснює Туристична Асоціація Івано-Франківщини. Українсько-канадський бізнес-центр займатиметься мовною підготовкою та консультуванням з питань перебування в Канаді майбутніх претендентів.
Наступна зустріч учасників програми відбудеться 12 березня.