До уваги політичних партій та громадські організації міста!
З метою широкого залучення громадськості до процесів управління містом просимо міські організації (осередки) політичних партій та громадські організації міста
до 15 лютого 2006 року подавати заявки на участь в консультативно-дорадчих органах при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради, а саме громадській раді (з числа представників громадських організацій та визначних особистостей) та політично-координаційній раді (з числа представників політичних партій).
В заявці подати інформаційну довідку про особу, що пропонується до складу громадської ради чи політично-координаційної ради, а також вказати повну назву та юридичну адресу організації, дату заснування (реєстрації), дані про керівний склад та контактні телефони, інформацію про кількість членів та основні напрями діяльності організації.
Матеріали подавати до відділу внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського, 21, каб.808, контактний телефон 551932).