9 лютого 2007р. відбулася колегія головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.
На порядку денному було підведення підсумків роботи промислового комплексу області у 2006р. та пріоритетні напрямки розвитку галузей промисловості на 2007р.
По висвітленню проблемних питань у роботі промислових підприємств м. Івано-Франківська та шляхах їх вирішення виступила начальник відділу промисловості управління соціально-економічного розвитку міста Надія Карабін.
Постановою колегії головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації доручено управлінням та відділам економіки міськвиконкомів розробити заходи по реалізації інноваційних та інвестиційних проектів, розширення діючих та створення нових виробництв тощо.