Під головуванням керуючого міськвиконкому А.Лиса відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради, на якому розглянуто 55 протоколів та прийняті наступні рішення:
По ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів), було розглянуто 40 протоколів по яких 29 накладено штрафів на суму 2125 грн., та по 11 було прийняте рішення попередити;
По ст. 159 КУпАП порушення правил торгівлі на ринку, було розглянуто 13 протоколів по яких було накладено штраф на суму 629 грн;
По ст. 182 КУпАП порушення тиші в громадських місцях було розглянуто 2 протокола по яких було накладено штраф на суму 102 грн.
Загалом на засіданні адмінкомісії було накладено штрафу по 44 справам на загальну суму 2856 грн., та по 11 справам було прийнято рішення у вигляді попередження.
Наступне засідання адмінкомісії відбудеться 22.02.2007 року.
Адміністративною комісією при виконавчому комітеті в 2006 році розглянуто 892 протоколи про вчинення громадянами адмінправопорушень та накладено штрафні санкції на суму 39394 грн.