Асоціація міст України та громад в рамках проекту «Розширення навчальних послуг і дорадчої допомоги», фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку, з 26 лютого 2007 року розпочинає впровадження десятого з двадцяти запланованих проектом дистанційного курсу на тему «Основи фандрейзингу (альтернативні джерела фінансування місцевих цільових програм)».
Навчання відбуватиметься дистанційно в двох групах:
1. вільні користувачі персональних комп’ютерів з доступом до Інтернету, які навчатимуться, працюватимуть в е-групах, контролюватимуть знання, здаватимуть іспити за допомогою програмного забезпечення «Прометей»;
2. посадові особи органів місцевого самоврядування, які не мають доступу до засобів електронного зв’язку (Інтернет, електронна пошта) отримують поштою навчальний посібник, для них в обласному центрі буде проведено регіональний тренінг.
Коротка інформація про дистанційний курс:
Термін реєстрації учасників курсу: |
до 12 лютого 2007 року |
Термін впровадження курсу: |
26 лютого – 4 квітня 2007 року |
Вартість навчання: |
безкоштовно |
За додатковою інформацією та з питань реєстрації прохання звертатись в управління зовнішніх зв’язків і туризму міськвиконкому, тел. 55-20-65, ел.пошта [email protected]