3 лютого 2007 року в КП «Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі», комітет фізкультури і спорту міськвиконкому спільно з управлінням у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики міськвиконкому проведена I-спартакіада серед молодіжних громадських організацій міста, присвяченої 89-річниці бою під Крутами.
В змаганнях взяли участь 10 команд, які змагалися в шести видах програми, загальною кількістю понад 100 чоловік.
Загальнокомандну перемогу святкувала команда «Європейський вибір», яка була нагороджена кубком комітету фізкультури і спорту міськвиконкому
та грамотою управління у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики міськвиконкому;
II місце – команда «Батьківщина молода» ;
III місце – команда «Молодіжний собор».
Переможцями в окремих видах програми стали : кульова стрільба – Тарас Войтович «Пласт», Наталя Кравченко «Спілка української молоді»;
настільний теніс – Наталія Кобильчак «Європейський вибір» та Павло Владика «Європейський вибір».
В змаганнях з гирьового спорту перемогу святкував Назар Маccула «Європейський вибір». По перетягуванню канату найсильнішою виявилась команда «Європейського вибору, яка в фіналі перемогла команду студенського братства; в армрестлінгу переможцем став Павло Владика.
Найбільш захоплюючими виявилися поєдинки з міні-футболу. Для виявлення переможця, команди з'ясовували через пробиття семиметрових пенальті. В кінцевому результаті перемогла команда «Європейський вибір, на другому місці-«Спілка української молоді» і на третьому-«Батьківщина молода».
По закінченні спартакіади всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управлінням у справах сім'ї, молодіжної та гендерної політики міськвиконкому, а також медалями комітету фізкультури і спорту міськвиконкому.