Жіноча баскетбольна команда Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника БК “Франківськ-ПНУ” (тренери Юрій Процюк, Сергій Вашкевич), яка представляє наше місто в вищій лізі України, провела календарні ігри чемпіонату України серед жіночих команд 26-29 січня в м. Києві. Франківчанки поступились запорізькій “Козачці-ЗАЛК” 60:97, дніпропетровському “Дніпру” 53:67, перемігши київський “Агро-Баскет” 72:53.
Молодій команді баскетбольного клубу “Франківськ-ПНУ”, яка цього року дебютувала в змаганнях вищої ліги України (основу команди складають одинадцятикласниці та студентки Прикарпатського національного університету) на даному етапі ще важко конкурувати з лідерами чемпіонату, які виступають в єврокубках.
Проте франківчанки довели, що можуть перемагати, здобувши перемогу над киянками, завдяки вдалим командним діям в захисті та трьохочковим кидкам у нападі.
Наступні ігри БК “Франківськ-ПНУ” проведе 1-4 березня в м. Харкові з місцевими командами “ХАІ-МЮЗІЛЕНД” та “ІНЖЕК” ХНЕУ.