Івано-Франківські правоохоронці безпідставно не затримували і не затримуватимуть жодного «агітатора» ГО «Пора» чи будь-якої іншої громадської організації.
Однак, у місті Івано-Франківську розроблена і вже протягом тривалого часу діє програма благоустрою Івано-Франківська, яка покликана комплексно та систематично регулювати питання благоустрою міста.
Одним із пунктів цієї програми є регулювання розклеювання в місті Івано-Франківську передвиборних плакатів, афіш та різного роду агіток. Зокрема, відповідно до програми розклейка в місті подібної поліграфії може здійснюватися виключно у спеціально відведених для цього місцях.
Жодного іншого спеціального документу, зокрема, розпорядження міського голови Івано-Франківська, який би забороняв розклеювання плакатів не існує.