За ініціативи МГО міста та підтримці міської влади 03-04. 02.2007 року в м. Івано – Франківську на базі Муніципального фізкультурно – оздоровчого центру буде проведено І-шу спартакіаду серед молодіжних громадських організацій міста присвяченої річниці бою під Крутами. В Спартакіаді візьмуть участь 15 молодіжних громадських організацій міста у шести видах спорту: міні-футболу, армреслінгу, перетягуванні линви, настільного тенісу, стрільбі з пневматичної гвинтівки, гирьовому спорті. Загальне керівництво змаганнями здійснюють управління сім’ї, молодіжної та гендерної політики та міський спорткомітет.