З метою ознайомлення з Прикарпатським краєм та популяризацією українських звичаїв і традицій, туристичні фірми Івано-Франківська: «Надія», «ЗПС-ЦТІ», «Івано-Франківськтурист», «Блюме» та ін., обслуговували на Різдвяні свята дитячі групи з різних міст України.
Близько 1100 школярів з: Кривого Рогу (440 осіб), Одеси, Черкас, Чернігова (більше 200 осіб), Харкова, Сум, Київської області (450 осіб) отримали можливість познайомитись з українськими Карпатами, відчути неповторний колорит нашого регіону та наповнитися радістю Різдвяних свят.