Близько 500 школярів приїхали сьогодні до Івано-Франківська.
За час перебування, учні познайомляться з історичними пам ’ ятками Івано-Франківська, Карпатами та відчують неповторний колорит нашого регіону.
Таку можливість їм подарували туристичні фірми міст Івано-Франківська та Кривий Ріг-ЗПС-ЦТІ та «Кривбастур», які організували туристичний поїзд «Кривий-Ріг – Івано-Франківськ – Яремче» з проведенням пішохідної екскурсії по місту Яремче та автобусної екскурсії до смт. Ворохта.
Туристичні оператори переконані, що такий захід сприятиме ближчому знайомству з Прикарпатським краєм, його освітньою та культурною столицею – Івано-Франківськом.