28.12.2006р. ХІІ сесїєю Івано-Франківської міської ради були прийняті рішення, розроблені управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики:
- “Про Програму будівництва, реконструкції, розширення та ремонту клубів Івано-Франківського міського центру по роботі з дітьми за місцем проживання на 2007-2010 роки”, головною метою якої є ефективне використання капіталовкладень, що спрямовуються на будівництво, реконструкцію, розширення та ремонт клубів Івано-Франкіського міського центру по роботі з дітьми за місцем проживання, забезпечення фінансування робіт при формуванні щорічних бюджетів та визначення черговості введення в експлуатацію підліткових клубів за місцем проживання;
- “Про Програму будівництва малих архітектурних форм дитячих спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах м. Івано-Франківська на 2007-2010 роки”, метою якої є розвиток та відновлення мережі дитячих спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах міста;
- “Про Програму реалізації в м. Івано-Франківську державної політики з питань сім’ї, дітей, молоді та тендерної рівності”, метою якої є забезпечення програм діяльності та реалізації заходів структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, які працюють в сфері сім’ї, дітей, молоді та гендерної рівності.