Одразу п ’ ятеро івано-франківських матерів, що народили у новорічну ніч немовлят, отримали подарунки від міського голови Івано-Франківська Віктора АНУШКЕВИЧУСА.
«Я радий, що започаткував нову традицію у Івано-Франківську – вітати матерів, які народили немовлят у новорічну ніч. Переконаний, що і через десять, п'ятнадцять і навіть двадцять років потому цієї традиції будуть дотримувати наступні керівники міста», - заявив Віктор АНУШКЕВИЧУС.
Міський голова вручив матерям м’які іграшки, солодощі, а також грошові премії.
Довідка
1 січня 2007 року у Івано-Франківську народилося чотири дівчинки і один хлопчик.