28 грудня 2006р. ХІ сесією міської ради прийнято Комплексну програму розвитку Хриплинської інвестиційно-промислової зони в м. Івано-Франківську.
Програму розроблено на підставі рішення Івано-Франківської міської ради ХХІІ сесії четвертого демократичного скликання від 29.12.04р. “Про створення зони інвестиційного розвитку “Івано-Франківськ” та договору про співпрацю між Микитинецькою та Івано-Франківською міськими радами.
Головною метою програми є створення сприятливих умов для залучення інвестицій в Хриплинську інвестиційно-промислову зону (ХІПЗ). Основні завдання Програми наступні: нормативно-правове регулювання та реалізація ХІПЗ; ресурсне та кадрове забезпечення розвитку ХІПЗ; інформаційна підтримка та аналітичне забезпечення; покращення інфраструктури ХІПЗ; вирішення питань співпраці з існуючими підприємствами на території ХІПЗ.
Термін реалізації Програми –– 2007-2008 роки.
Детальніше зі змістом Комплексної програми розвитку ХІПЗ можна ознайомитись в розділі Бізнес та інвестиції/Економіка міста/Програми офіційного сайту міста.