1 січня у селі Старий Угринів Калуського району під прапорами ОУН-УПА, КУНу, УНП, ВО "Свобода", НС "Наша Україна" відбувся урочистий мітинг з нагоди 98-ї річниці від дня народження великого сина України Степана Бандери.
В урочистостях взяли участь народні депутати України, представники влади та громадськість Прикарпаття, вояки УПА.
В урочистостях також взяв участь міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС. Виступаючи перед присутніми п.АНУШКЕВИЧУС зазначив, що до 100-чя від дня народження Степана Бандери в Івано-Франківську обов’язково встановлять пам ’ ятник.
Крім того, міський голова Івано-Франківська закликав всі національні демократичні сили до реального, а не до пустослівного єднання.