Туристичні фірми міст Івано-Франківська та Кривий Ріг-ЗПС-ЦТІ та «Кривбастур» організовує 9 січня туристичний поїзд «Кривий-Ріг – Івано-Франківськ – Яремче» з проведенням пішохідної екскурсії по Яремче та автобусної екскурсії до смт. Ворохта.
Близько 500 школярів отримають можливість познайомитись з українськими Карпатами, відчути неповторний колорит нашого регіону та наповнитися радістю Різдвяних свят.
Захід сприятиме ближчому знайомству з Прикарпатським краєм та популяризацією українських звичаїв і традицій.