22 грудня 2006 р. відбулася зустріч міського голови В.Анушкевичуса з головами будинкових комітетів міста. На зустрічі обговорювалась роль органів самоорганізації населення в утвердженні засад місцевого самоврядування, розвитку громадської ініціативи, участь мешканців міста в управлінні справами будинку. Проаналізовано діяльність будинкових комітетів в місті, їх співпрацю з виконавчим комітетом за 2006 рік, намічено шляхи співпраці на рік наступний. Найбільш актуальним було питання сприяння ЖЕО будинковим комітетам у виконанні робіт з ремонту та утримання житла. На зустрічі голова дав доручення підготувати рішення про включення в титульні списки по ремонту житлового фонду в першу чергу тих будинків, де створені і діють будинкові комітети та товариства співвласників; доопрацювати програму по будівництву та ремонту дитячих майданчиків, врахувавши пропозиції голів будинкових комітетів. З ініціативи голів будинкових комітетів в місті планується створити Асоціацію голів будинкових комітетів, завданням якої буде сприяння у вирішенні проблемних питань створення та діяльності цих органів самоорганізації населення.