22 грудня 2006 року Івано-Франківська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву № 1 зі спортивної гімнастики відсвяткувала 60-річний ювілей від дня заснування.
На свято були запрошені ветерани спорту, працівники та учні школи минулих років. Вітати школу-ювілярку прийшли керівники міста та області, вихованці позашкільних навчальних закладів міста.
Підготовлена велика шоу-програма за участю кращих гімнастів міста і області. Спортивні номери підготували тренери школи, які свого часу закінчили СДЮШОР №1 та по закінченні вищих навчальних закладів повернулися працювати у рідну школу, виступлять ветерани та випускники школи, які роз’їхалися по всьому світу, але пам’ятають рідну школу. У програмі святкувань перегляд відеофільму про школу, і на завершення традиційний ювілейний торт.
На свято приїхала учениця школи Дарія Згоба, майстер спорту України міжнародного класу, яка у складі збірної команди України брала участь у Кубку світу зі спортивної гімнастики у Бразилії, де посіла третє місце у вправах на брусах. Для привітання рідної школи Дарія також приготувала цікавий спортивно-естрадний номер.
Свято відбулось за сприяння та підтримки виконавчого комітету міської ради, державних і комерційних структур: ПП “Фірми “Вотум”, ТзОВ “Аксіс”, “Афіша Прикарпаття”, тренерів-викладачів, які зараз працюють за кордоном. Привітати ювілярів завітали заступник міського голови В.Кімакович, заступники начальника управління освіти і науки виконавчого комітету міської ради О.Руда та О.Скиба, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації О.Оклієвич, начальник міського комітету фізичної культури та спорту В.Матешко, голова обласного відділу НОК України М.Карабін, професор, доктор біологічних наук Івано-Франківського національного Прикарпатського університету ім.В.Стефаника Б.Мицкан.