На базі позаміського оздоровчого комплексу “Лімниця”, що в Калуському районі, поблизу села Вістова, протягом трьох днів свої навчання проводили пластуни.
Дошкіл проходив з 15 до 17 грудня, на який приїхало двадцять п’ять пластових виховників з Івано-Франківська для підвищення своєї кваліфікації. Акція, котра урочисто відкрилась у п’ятницю ввечері, розпочалась з письмового опитування на тему: “З якою проблематикою найчастіше стикаються виховники у роботі з дітьми?” Результати опитування виявили найбільш актуальні теми, які потребують висвітлення на семінарі.
Отож, серед лекцій, які читались для пластунів, були лекції на таку актуальну тематику: “Економічне виховання дітей”, “Психологія підлітків”, “Моральність у вихованні”, “Естетика”, “Проблеми з дітьми”, “Як спілкуватися з дітьми” тощо .
Окрім навчальних занять, які проводились за щільним графіком, для пластунів організовувались розважальні ігри, та відбулась справжня пластова ватра з українськими сучасними та народними піснями під гітару.
За твердженням учасників, семінар дав молодим виховникам відповіді на багато запитань і показав, що такі семінари потрібно проводити щороку.
Пластуни станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ висловлюють подяку за допомогу в організації семінару управлінню освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та керівництву оздоровчого комплексу “Лімниця”.