Днями у ПДОК “Лімниця” з ініціативи управління у справах сім’ї, молодіжної та ґендерної політики, відбувся І-й форум молоді м. Івано-Франківська.
У ньому взяли участь 107 представників молодіжних громадських організацій і студентського самоврядування.
В перший день Форуму 20 молодіжних організацій презентували свою діяльність.
Другий день Форуму розпочався з пленарного засідання де молодь привітали від міської влади заступник з гуманітарних питань Віктор Кімакович, керуючий справами виконавчого комітету Андрій Лис, депутат міської ради Володимир Олійник та начальник управління у справах сім’ї, молодіжної та ґендерної політики Володимир Соловйов. Молодь влаштувала справжній допит владі з тих проблем, які її найбільше турбують. І Влада з честю вийшла з екзамену який влаштувала молодь.
На Форумі працювало шість секцій з таких напрямків:
3. Формування національної свідомості та патріотичне виховання молоді.
6. Залучення молоді до роботи в органах місцевого самоврядування, розвиток громадської активності та діяльності молодіжних громадських організацій.
Роботу в секціях проводили справжні модератори - фахівці в своїй галузі. В секціях молодь розробляла пропозиції, які б увійшли до Комплексної Програми Молодь Міста на 2007 – 2010 р. р. Для лідерів молодіжних громадських організацій на Форумі пройшла школа написання проектів, які б мали стати соціально значимі для міста.
Справжній подарунок для учасників зробив міський голова привізши на культурно – розважальну програму форуму Народний етнографічний гурт “Петровичі”. Віктор Андрюсович привітав всіх учасників з плідною роботою і побажав щоб всі пропозиції учасників увійшли до нової Програми Молодь Міста на 2007 – 2010 р. р., яку влада буде всебічно підтримувати.
Учасники Форуму прийняли пропозиції до програми та резолюцію, одним з пунктів якої є записано щоб такі Форуми відбувались щорічно, як звіт молоді про пророблену роботу за рік.