За підсумками січня 2010р. у переробній промисловості м.Івано-Франківська підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск маргарину і продуктів аналогічних у 2,8 раза, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, напівфабрикатів м’ясних, виробів здобних на 6–30%, хлібобулочних виробів на – 0,3%. Водночас зменшено на 63–97% випуск яловичини і телятини мороженої, шоколаду та інших продуктів харчових готових з вмістом какао, в брикетах, пластинах чи плитках, виробів кондитерських з цукру, включаючи білий шоколад, без вмісту какао, на 20,3–37,5% – борошна, виробів макаронних з начинкою, на 7–16% – печива солодкого і вафлів, майонезу, сиру плавленого.
На підприємствах легкої промисловості
зріс випуск блузок, туніків, батників жіночих та дівчачих, з тканини, на 31,6%. Зменшено виробництво спідниць та спідниць-брюк, жіночих та дівчачих з тканини, жакетів, блейзерів, піджаків жіночих та дівчачих, з тканини, пальт, напівпальт, накидок, плащів, курток теплих типу «парки» чи «аляски» (включаючи лижні) та виробів аналогічних жіночих та дівчачих, з тканини, – на 58–95%.
Підприємствами
з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, у січні 2010р. збільшено виробництво тари дерев’яної у 5,2 раза, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги – у 2,1 раза, шпону струганого – на 17,6%. Водночас зменшено випуск виробів дерев’яних будівельних та столярних на 13,3%.
Серед основних видів продукції целюлозно–паперового виробництва скорочено випуск товарів шкільних та канцелярських з паперу та картону при збільшенні виробництва конвертів та листівок з паперу та картону, коробок з паперу та картону для зберігання паперового канцелярського приладдя.
У хімічній та нафтохімічній промисловості за січень п.р. зріс випуск виробів пластмасових інших на 13%, препаратів лікарських виготовлено на рівні січня минулого року.
Скорочено випуск основних видів іншої неметалевої мінеральної продукції: сумішей бетонних готових для використання – на 68,7%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю – на 12,5%.
У металургійному виробництві випуск металоконструкцій будівельних збірних скоротився на 50%, конструкції інші, плити, панелі та вироби аналогічні з металів чорних або алюмінію у січні п.р. не вироблялись.
У машинобудуванні, при збільшенні виробництва верстатів для оброблення дерева у 4 рази, схем інтегральних та мікромодулів – на 3,2%, спостерігалося зменшення виробництва приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування, газомірів на 57–73%.