Керівник німецької консалтингової компанії OSTCONSULT п. Манфред Ф. Цибальські в своєму листі Івано-Франківському міськвиконкому повідомив, що із-за зростання цін на енергію в Німеччині все більш популярним стає опалення будинків камінними дровами. У зв’язку з цим збільшується потреба в імпорті таких дров.
В OSTCONSULT звернулася компанія Wreesman ( www .wreesman .com ), що висловила зацікавлення в закупівлі в Україні дров наступної специфікації:
1. деревина листяних дерев: дуб, бук, береза, вільха, ясен і т.д.;
2. упаковані в ящики або сітки по 10, 15, 20, 25 кг;
3. довжина: максимум 33 см і не тонше 10 см;
4. вологість: гарантія при 20%.
У разі виникнення зацікавленості щодо співпраці з компанією Wreesman просимо звертатися у відділ промисловості управління соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківського міськвиконкому (т./ф. 55-19-55, e - mail : prom @mvk .if .ua ).