«Що стосується події року в Україні, то я вважаю, що нею стали березневі вибори. Вибори-2006. Тому, що вони відбувалися зовсім на іншій основі, ніж дотепер в Україні. Відбулося переформатування політичних сил, більш активно пішов процес структуризації політичних сил.
Успіх року для України скоріше за все пов’язаний, на превеликий жаль, не з економічним зростанням, а з іншими подіями, здебільшого у гуманітарній сфері. Я вважаю успіхом року виступ збірної України по футболу на чемпіонаті світу і входження нашої команди до вісімки найкращих команд світу.
Негативом, провалом року вважаю те, що відбувається у Верховній Раді, той бюджет на 2007 рік, який був прийнятий, який не підписав Президент. Цей бюджет не дає можливості здійснювати свої владні повноваження органам місцевого самоврядування».