19 грудня в день святого Миколая відбулось відкриття відділення інтенсивної терапії міської дитячої клінічної лікарні після капітального ремонту та реконструкції, на що затрачено 145 тис.грн.
У відділення придбано багато нової апаратури, зокрема: дихальні апарати, дозатори шприцові, відсмоктувачі хірургічні за кошти з обласного, міського бюджетів, спонсорські кошти ЗАТ ВК «Станіслав», фонду «Комітет допомоги німців Галіції». Також до доброї справи належного обладнання відділення долучились депутати міської ради В.Стасюк та І.Онуцький, які з депутатських коштів придбали пульсоксиметр та м’який інвентар. Окрім того, як зауважив міський голова, деяку необхідну апаратуру буде закуплено до завершення цього року
В урочистому відкритті взяли участь міський голова, депутати міської ради, представники медичної галузі міста, області, засобів масової інформації.